LDI 2015 zostały zorganizowane 22 kwietnia 2015 roku. Mieliśmy przyjemność gościć wybitnych prelegentów tak wielkich firm jak Google czy IBM Polska. Tematyka warsztatów skupiała się na technologiach mobilnych, zarządzania projektami i oprogramowaniu open source.

by noons

IX edycja LDI odbyła się 27 kwietnia 2016 roku. Poruszone zostały tematy związane z technologią wirtualnej rzeczywistości, sztucznej inteligencji oraz rozwiązaniami chmurowymi. Nowością na konferencji była Giełda Pracy. Dla osób szukających pracy to doskonała szansa do rozmowy z przedstawicielami firm informatycznych i złożenia swojego CV.

by noons

O sukcesie jubileuszowej X edycji Lubelskich Dni Informatyki świadczą liczby – blisko 1300 osób zarejestrowanych na stronie internetowej. W agendzie wydarzenia znalazły się między innymi popularne wówczas języki programowania, najnowsze trendy – drony, druk 3D, wirtualna rzeczywistość oraz technologie mobilne.

by noons

Zeszłoroczna edycja konferencji odbyła się 13 kwietnia 2019 roku. Podczas wykładów mogliśmy posłuchać m.in. o rozwoju sztucznej inteligencji, jak systemy informatyczne wpływają na naukę człowieka, a także o rozwiązaniach przydatnych w pracy programisty. 

by noons